top of page

VİZYONUMUZ ;

●Uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, insanlara güven veren, güvenilir, kaliteli, verimli, lider, saygın bir sağlık kuruluşu olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Hayatın her anının değerini bilmek,

●Hasta ve yakınlarının haklarına saygılı olmak,

●Tıbbi deontoloji ve  tıbbi etiğe saygılı olmak

●Topluma, çevreye ve Yasalara saygılı olmak,

●Çağdaşlık ve Bilimsellik kurallarına saygılı olmak ,Bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip etmek

İnsanın değerini bilmek, en iyi ve kaliteli diyalizi yapmaktır.

NEFRODOST HAKKINDA

● Adana ilinin Ceyhan ilçesinde kurulan Diyaliz Merkezimiz , bölgede tek Özel Diyaliz Merkezi olma özelliği ile 2007 yılından beri faaliyet göstermektedir. Merkezimizde kronik böbrek yetmezliği olan hastalara bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır. 

● Kurulduğu tarihten bu yana öncü sağlık hizmeti vermeyi hedefleyen ve bölgenin ilk özel diyaliz merkezi olan Ceyhan Özel Sağlık Hizmetleri –Nefrodost Diyaliz Merkezi , kültürü,yaşam şekli ve sıcak kanlı insanlarıyla uzman kadrolu doktor ve çalışanları ile tüm diyaliz hastalarına önce yeniden yaşama sevincini aşılamayı  ve hep birlikte kaliteli yaşamı görev edinmiş; Kendi sınıfında Ceyhan ‘da  ilk olmasıyla da, Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki diyaliz hastalarına kaliteli ve güvenli bir  hizmet vermeyi, mümkün olan en iyi sağlık standartlarını sunabilmeyi ve onlara en iyi kalitede diyaliz yaparak hayat kalitesini arttırmayı, bu amaçla günümüzün teknik ve tıbbi gelişmelerinden üst düzeyde yararlanılmasını hedeflemiştir.

ANLAŞMALI KURUMLAR
bottom of page