top of page

Acerca de

HAKKIMIZDA

NEFRODOST Diyaliz Merkezimiz;

Diyaliz  Hastalarına sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sunmak amacı ile 2007 yılında kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır.

 

Diyaliz merkezimiz alanında uzman hemodiyaliz hekimleri, deneyimli ve tecrübeli hemodiyaliz hemşireleri, güler yüzlü ve hasta odaklı sağlık çalışanları, diyetisyen ve uzman nefrologtan oluşan uzman ve güler yüzlü kadromuz ile hastalarımıza yüksek kaliteli bir sağlık hizmeti vermektedir.

Merkezimide;

Yatak Sayısı : 29

Negatif Cihaz Sayısı  :   27 + 1

HCV (+) Cihaz Sayısı :   1

HBS (+)Cihaz Sayısı   :  1

Misyonumuz

İnsanın en değerli varlık olduğu bilinci ile çıktığımız bu yolda hasta memnuniyeti hizmet anlayışı ile çalışarak,etik ilkelerden  ödün vermeksizin tüm çalışanlarımız  ve yönetim kadromuzla birlikte sağlıklı çalışma  yaşamı koşullarında ,hasta ,çalışan güvenliği ve mennuniyeti odaklı hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

2
007 yılında kurulan diyaliz merkezimiz Hemodiyaliz Hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır.Kuruluş amacımıza uygun olarak Dünya  standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek hastalığı bulunan hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmak ve Türkiye'deki diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır.

DEĞERLERİMİZ:

Hasta Odaklılık: Amacımız; tüm hastalarımıza tartışılmaz kalitede hizmeti hatasız, zamanında ve her zaman daha da geliştirerek sunmak. Faaliyetlerimizi, hastalarımızın yaşam kalitesine kattığımız değeri geliştirmek ve en üst düzeye çıkarmak için düzenliyoruz. Bunu, onların ihtiyaçlarını öngörerek, gereksinimlerinden fazlasını vererek ve sürekli gelişmeye çabalayarak yapıyoruz.

* Dürüstlük

*Örnek ve öncü uygulamalar

*Güvenirlik

*Yenilikleri takip etme,Eğitim ,sürekli gelişme 

*Adil  davranmak

*Sorumluluk 

*Ekip  ruhu,

-Hasta ve çalışan odaklılık

*Duyarlılık 

*Hoşgörülü olmak 

 

bottom of page